Назад
Чи є кіберспорт прибутковим?

14.01.2022 14:46 • Наши чемпионы

Чи є кіберспорт прибутковим?

Це питання на мільйон доларів. Якщо League of Legends, безсумнівно, є зразком кіберспорту і хоче стати майбутнім спорту, дисципліна, як і раніше, має бути прибутковою.

Кіберспорт знову і знову залишається нішою, яка приваблює дедалі більше фанатів та глядачів. Але вона все ще далека від досягнення того, що спорт зумів закріпити за два сторіччя. Не завжди доступне та незрозуміле для звичайних людей видовище не поєднує стільки, скільки спорт. І хоча кіберспорт дійсно приносить дохід прямо чи опосередковано, він все ще далекий від втілення мрії творців світового кіберспорту, повідомляє GGBET.

Кіберспорт — маркетинговий інструмент

Ні для кого не секрет: кіберспорт — це спосіб для компаній залучити та утримати свою аудиторію за допомогою відповідних ліцензій. Глядачі долучаються до гри, видовища найкращих, добре відомих професіоналів у світі спорту. Кіберспорт викликає бажання «робити те ж саме» або, принаймні, наслідувати дії кращих гравців.

Природно, кіберспорт явно чи опосередковано приносить дохід. Більше того, здається очевидним, що факт отримання незмірного доходу, хоч і тягне за собою колосальні витрати, відверто кажучи, не є гарантією виживання у світі загостреного капіталізму. Скажімо так, переважна більшість збиткових підприємств зрештою припиняється через відсутність успіху.

Гарні перспективи

За загальним визнанням, кількість глядачів, що зростає, гарантує дохід, про що свідчать 310 мільйонів доларів, витрачених китайською потоковою платформою Huya, щоб отримати ексклюзивні права на потокову передачу для китайської сцени (LPL, LDL і LPL All Star).

Змагальна сцена League of Legends день за днем ??продовжує наповнюватися все більшою кількістю партнерів. Кількість реклами KIA, прапори і банери, що постійно збільшуються, з'явилися в Rift для просування різних спонсорів — протягом останніх років кіберспорт в League of Legends, Dota 2, CS:GO прагнув піти по стопах спорту, створюючи рекламні місця або рекламні ролики, які можуть залучити нових інвесторів.

Просмотров: 1471